Psikolog/ Dr. Öğr. Üyesi Feyruz USLUOĞLU

Mersin Üniversitesi psikoloji bölümünde lisans, Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalı’nda yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamladı. Viyana’da Sigmund Freud Üniversitesi’nde psikanalizle ilgili eğitimler aldı.

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çocuk ve aileleri ile çalışan Feyruz USLUOĞLU, 12 yıl Adana Seyhan Devlet Hastanesi (SSK/Çukurova Devlet hastanesi/ Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi) çocuk ve ergen psikiyatri, yetişkin psikiyatri ile psikolog polikliniğinde ve psikiyatri yatılı servisinde (dört yıl) görev almıştır.
Ayrıca Çorlu Asker Hastanesi’nde psikolog poliklinik ve psikiyatri yatılı servisinde çalışmıştır. 
Avrupa Psikodrama Eğitim Organizasyonları (Federasyonu The Federation of European Psychodrama Training Organisations/ FEPTO) onaylı, Psikodrama Dernekleri Federasyonu tarafından verilen psikodrama psikoterapi eğitiminin temel düzey eğitimini tamamladı ve ileri düzey eğitimine devam etmektedir.
EMDR Europe  onaylı EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme /Eye Movement Desensitization and Reprocessing)  uygulayıcısıdır.  Aynı zamanda aile danışmalığı, travma-yas terapisiyle ilgili eğitimler aldı. Adana’da yetişkin, aile ve çift ile travma ve yas alanında psikoterapist olarak çalışmaktadır.
Ayrıca, yaratıcılık temelli çeşitli atölye grupları yönetiyor ve çeşitli dergilerde deneme türünde yazılar yazıyor.
İlgili alanlar hakkında ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır.

Yayınlar

Ulusal hakemli dergilerde yayınlanan makaleler

Hakkımızda

Empati Psikolojik Danışma Merkezi, 2000 yılından bu yana bireysel terapi, aile-evlilik terapisi, cinsel terapi, çocuk-ergen psikoterapisi...

devamı..

Hizmetlerimiz

  • Şirketlere Danışmanlık Hiz.
  • Bireysel Terapi
  • Aile, Ergen, Çocuk Terapileri
  • Hipno Terapi
  • Eğitim Danışmanlığı
  • Online Terapi

İletişim

Gazipaşa Bul. Bahar Apt. NO:45 K:1 D:2 01120 Seyhan, ADANA / TÜRKİYE

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
#
Instagram
#
LinkedIn
#
Google+