HAKKIMIZDA

EMPATİ HAKKINDA

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi 2000 yılında Adana’da kurulmuştur.

Kadrosunda Yardımcı Doçent Doktor, Uzman Psikolog, Psikolog ve Psikolojik Danışman bulunduran merkezimizde; bireysel psikolojik danışma, aile-evlilik danışma, cinsel danışma, çocuk-ergen danışmanlığı, çift danışma, şirketlere yönelik eğitim, danışmanlık ve kişisel gelişim hizmetleri verilmektedir.

Yaşamın akış hızına ayak uyduran ve teknolojinin avantajlarından faydalanan merkezimizde; dikkat eksikliği, hiperaktivite, alzheimer ve diğer hafıza ile ilgili rahatsızlıklar, psikiyatrik rahatsızlıklara bağlı unutkanlık ve dikkati toplama sorunları ile baş edebilmek için RehaCom, Moxo gibi bilgisayar destekli uygulamalar kullanılmaktadır. Ayrıca dikkat eksikliği ve hiperaktivite özelinde yapılandırılmış bir program olan Attentioner kullandığımız teknikler arasındadır.

Bununla birlikte online danışma ile coğrafi, fiziksel ya da yaşam tarzına bağlı sınırlamalar olmadan terapiste ulaşabilmek ve pek çok danışan için psikolojik danışmaya başvurunun önündeki en önemli engel olan mahrem bir konuyu bir başkasıyla yüz yüze konuşmaktaki güçlüğü internet ortamında ortadan kaldırabilmek mümkündür. Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, APA (American Psychological Association) tarafından onaylanan online terapi hizmetini dünyanın her yerinden danışanlarımıza sağlamaktayız.